Preskočiť na hlavný obsah
Oficiálna stránka SK

Doména gov.sk je oficálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Aktuality

Ministerstvo spúšťa zjednodušenú výzvu pre všeobecných lekárov a pediatrov s navýšenou sumou príspevku až do výšky 80-tisíc eur vyplácaných jednorazovo

Ministerstvo zdravotníctva aktualizovalo a zjednodušilo výzvu na podporu otvárania nových všeobecných ambulancií v nedostatkových regiónoch. Nová výzva je flexibilnejšia a zohľadňuje pripomienky lekárov a lekárok, ako aj samosprávnych krajov. Aktuálne je na opatrenie vyčlenených viac než deväť miliónov eur. Navýšená suma príspevku sa bude prijímateľom vyplácať jednorazovo.

Viac TU

10.10.2023

Ministerstvo podporí vznik 170 nových ambulancií všeobecného lekárstva a pediatrie v ohrozených regiónoch

Ministerstvo zdravotníctva spustilo cielenú schému na podporu ambulancií všeobecného lekárstva v nedostatkových oblastiach.

Viac TU

29.9.2022

V ktorých okresoch budú môcť všeobecní lekári a pediatri požiadať o nenávratnú finančnú podporu na zriadenie ambulancie

Ministerstvo zdravotníctvo v rámci prebiehajúcej reformy všeobecnej ambulantnej starostlivosti zverejnilo na svojom webovom sídle výsledky vyhodnotenia stavu verejnej minimálnej siete všeobecných lekárov a primárnych pediatrov prvýkrát podľa nových pravidiel a zoznam okresov a obcí s alokovaným finančným príspevkom.

Viac TU

6.7.2022